У Товстенському професійному с/г ліцеї велика увага приділяється творчим запитам учнів. До послуг педагогічного колективу та дітей в навчальному закладі є актовий зал, в якому постійно проводяться тематичні вечори, виховні заходи, конкурси художньої самодіяльності.

/Files/images/IMG_6211.pngЗа час існування нашого ліцею було створено кілька колективів художньої самодіяльності, які успішно працювали, прищеплюючи учням любов до мистецтва, збагачуючи їх духовний світ та розвиваючи їхні таланти.

Перший художній колектив – мішаний хор було створено в 1966 році,який налічував 35 учасників. Його керівником був Івасів Олексій. У 1968 році був створений самодіяльний ансамбль сопілкарів «Ехо Надзбруччя», який налічував 16 учасників. Під керівництвом Буця Володимира Івановича колектив неодноразово був переможцем обласних оглядів – конкурсів, а також приймав участь в першому Республіканському фестивалі профтехосвіти «Неспокійні серця» в місті Миколаєві. В 1970 році був створений вокальний ансамбль «Народні музики», яким керував Дрозд Омелян Микитович. Пізніше успішно працювали ще кілька гуртків художньої самодіяльності, як наприклад: духовний оркестр – керівниками якого були Мельник Ярослав Степанович та Процик Ярослав Дмитрович; танцювальний – Зозуляк Омелян Михайлович, естрадний гурток під керівництвом Федірка Ігоря Володимировича.

На даний час в ліцеї працює гурток художньої самодіяльності «Народні музики»./Files/images/ліцей 2 нов.png Колектив нараховує понад 30 юних аматорів, які поєднують навчання з народним мистецтвом.

Протягом усього часу існування учасники музичного гурту неодноразово виступали перед працівниками господарств сіл Заліщицького, Чортківського, Борщівського районів та у місті Тернополі. З метою профорієнтаційної роботи гурт виступає у школах районів. Народний художній музичний гурт бере активну участь в оглядах - конкурсах і творчих звітах художньої самодіяльності області, де займає призові місця, за які учасники музичного гурту неодноразово нагороджувались дипломами грамотами Тернопільського облуправління.

З кожним роком удосконалюється виконавча майстерність музичного гурту. Колектив завдячує своїй популярності і цікавому репертуарові керівнику народного художнього гуртка Червінському Володимиру Ярославовичу.

Народний художній музичний гурт вносить свій вклад у формування гармонійно розвинутої особистості, виховує любов до прекрасного. Колектив носить звання «Народний художній».

Кiлькiсть переглядiв: 245

Коментарi