Запрошуємо у світ книги


Б/Files/images/IMG_5133 нов.pngібліотека ліцею працює від початку утворення навчального закладу. Книжковий фонд бібліотека на 1.12.2012 року становить 21613 примірників, з них підручників 2123, професійного напрямку - 13974, художньої літератури – 5780.

Читальний зал бібліотеки розрахований на 20 місць. До послуг читачів є періодичні видання, яких передплачується до 20 видів, довідкові видання УРЄ, та БСЄ, словники.

Обслуговує бібліотека 300 читачів. Для викладачів, майстрів виробничого навчання та учнів постійно організовуються книжкові виставки: «Світ нашої духовності», «Моя земля та Україна», «Світлиця Шевченківського заповіту», «Професії, які ви обрали», «Краєзнавчий куток», «Сльози матері України». Для проведення загальноліцейних заходів створено тематичні папки:

«Пам’ять – це міст, що єднає покоління », «За здоровий спосіб життя», «Мова – душа народу», «Відомі ювіляри», «Історія Тернопілля», «Товстенські етюди», «Дзвони Чорнобиля», «Дні скорботи».

З учнями проводяться бібліотечні уроки на тему: «Бібліотека – книжковий дім», «З чого складається книга», «Як користуватися довідковими виданнями», «Як написати відгук про прочитану книгу».

Спільно з вихователями проводяться тематичні вечори та презентації нових книг. Кожної середи для учнів, які проживають у гуртожитку, проводяться бесіди, диспути, ознайомлення з цікавими подіями в житті країни та світу.

Кiлькiсть переглядiв: 255

Коментарi